Kalendář akcí

Září

 4. 9. 8.00 hod. - slavnostní zahájení

20. 9. - dopoledne - PERNÍKOVÁ CHALOUPKA (projekt)

 

Říjen

12. 10. dopoledne - podzimní ekovycházka

18. 10. - dopoledne - O SMOLÍČKOVI (projekt)

31. 10. 16.00 hod. - 1. odborně zaměřené tematické setkání s rodiči

                        (o školách)

 

Listopad

  2. 11. 16.00 hod. - DRAKIÁDA (společná akce s rodiči)

15. 11. - dopoledne - fotografování (Adventní čas)

22. 11. - dopoledne - HRNEČKU, VAŘ! (projekt)

22. 11. 14.00 - 16.00 hod. - fotografování s rodinou (K. Novotný)

23. 11. 16.00 hod. - 2. odborně zaměřené tematické setkání s rodiči

                        (trestat nebo netrestat)

30. 11. - dopoledne - Barevná zima aneb hravé učení s Tondou a Toničkou

                         OŽIVLÉ ŽIVLY - VODÁNKA

 

Prosinec

  1. 12. 7.00 - 11.30 hod. - Netradiční Vánoce v muzeu (Sedlčany)

 3. 12. 17.00 hod. - rozsvícení vánočního stromu

 5. 12. - dopoledne - MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

13. 12. - dopoledne - ČERT A KÁČA (projekt)

19. 12. 16.00 hod.- VÁNOČNÍ POSEZENÍ S BESÍDKOU (tvořivá dílna)

20. 12. - dopoledne - vánoční stromeček pro zvířátka

22. 12. - dopoledne - VÁNOČNÍ NADÍLKA

 

Leden

podle sněhových podmínek - zimní radovánky

10. 1. 9.30 hod. - screeningové vyšetření očí (PRIMA VIZUS)

17. 1. - dopoledne - O DVANÁCTI MĚSÍČKÁCH (projekt)

26. 1. - dopoledne - Barevná zima aneb hravé učení s Tondou a Toničkou

                                             OŽIVLÉ ŽIVLY - OHNIVEC

30. 1. 7.00 - 11.30 hod. - Pohádka v knihovně (Sedlčany)

 

Únor

podle sněhových podmínek - zimní radovánky

12. 2. 16.00 hod. - 3. odborně zaměřené tematické setkání s rodiči 

                       (odměny)

14. 2. - dopoledne - O POPELCE (projekt)

21. 2. - dopoledne - maškarní karneval

28. 2. dopoledne - Barevná zima aneb hravé učení s Tondou a Toničkou

                                             OŽIVLÉ ŽIVLY - VĚTRNÍK

Březen

13. 3. 16.00 hod. - 4. odborně zaměřené tematické setkání s rodiči 

                       (sourozenecké vztahy)

15. 3. - dopoledne - sportujeme s klubem DA-BA

20. 3. - dopoledne - TŘI ZLATÉ VLASY DĚDA VŠEVĚDA (projekt)

21. 3. dopoledne - Barevná zima aneb hravé učení s Tondou a Toničkou

                                             OŽIVLÉ ŽIVLY - HLINĚNKA

23. 3. 7.00 - 11.30 hod. - návštěva 1. tř. v 1. ZŠ (Sedlčany - předškoláci)

                             - Den lidových řemesel v muzeu (Sedlčany - ostatní děti)

27. 3. 16.00 hod. - HODY, HODY, DOPROVODY (velikonoční tvoření s rodiči) 

 

Duben

11. 4. - dopoledne - O KOHOUTKOVI A SLEPIČCE (projekt)

17. 4. dopoledne - DEN ZEMĚ (ekologická vycházka)

17. 4. 16.00 hod. - 5. odborně zaměřené tematické setkání s rodiči 

                       (známkování, domácí příprava)

30. 4. - dopoledne - Slet čarodějnic (s opékáním buřtíků)

 

Květen

 2. 5. - dopoledne - EKOCENTRUM ČAPÍ HNÍZDO (exkurze)

10. 5. 8.00 - 16.00 hod. - ZÁPIS DO MŠ A DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

10. 5. 16.00 hod. - MOJE MILÁ MAMINKA (besídka pro maminky

                       a všechny rodinné příslušníky)

15. 5. 16.00 hod. - 6. odborně zaměřené tematické setkání s rodiči 

                       (hry a herní činnosti)

16. 5. - dopoledne - O KOBLÍŽKOVI (projekt)

30. 5. - dopoledne - závěrečné fotografování